Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

29 Ekim 2013 Salı

hz.İsa hiç var olmadı!

Büyütmek için resme tıkla!

Dünyada hiç kimse babasız dünyaya gelmemiştir. Eski Mısır mitolojisindeki Horus'un hikayesi Hz.İsa'ya maledilmiştir. İncil yazarlarından İsa'ya en yakın zamanda yaşayan 70 sene İsa'dan sonradır. Diğerleri çok daha sonra... Nasıl Gılgamêş Destanı'ndaki tufan hikayesi Nuh Tufanı olarak kopyalandıysa, İsa hikayesi de aynı şekilde Horus mitolojisinden kopyalanmıştır. Allah yalan söylemiyor, aslında o hiçbir şey söylemiyor! Kopyacı olan, yalancı olan İNSANLAR!!! Mitolojiden hareketle din uyduran insanlar!

Kadim metinlerin hangisinin eski olduğu Karbon 14 testi ile belirlenir. Ayrıca tablet ve duvar kabartmaları, hiyeroglifleri vardır. Eski olanın Mısır metinleri, miti ve uygarlığı olduğunu dünyada bilmeyen yoktur. Bilimsel bilgide uydurma, uyarlama, kaydırma, desteksiz atma olmaz. O dinlerde olur.

Aşağıdaki belgeseli izlerseniz İsa'nın tamamen Horus olduğu, İsa'nın adını değiştirip Horus mitolojisinden ve diğer dinlerden yeni bir din uydurdukları anlaşılır. Diğer bilimsel deliller de eklendiğinde İSA DİYE BİRİNİN HİÇ VAR OLMADIĞI NETLEŞİR!


Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard