Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

13 Ekim 2013 Pazar

Gerçek müslüman

Gerçek müslüman konusuna geçmeden evvel; Allah'ın dilediğine hidayet verip dilediğine vermediğini bilmeyen yoktur! Hidayet ile alakalı En'am 125'i okumak için buraya tıklayınız!
1-) Yeşil boyalı olmayan alanın 1400 yıldır HİDAYET (KAPSAMA ALANI) DIŞI olduğu tartışmasızdır.
2-) Yeşil alanda ise, birçoklarımız "GERÇEK MÜSLÜMAN DEĞİL" ittifakıyla bu yeşil alanında neredeyse tamamının HİDAYET (KAPSAMA ALANI) DIŞI olduğunda ittifak halindedir... 
Tüm İNSANOĞLUNUN yüzlerce yıldır çok ciddi düzeyde hidayet sorunu var! Öyle belli! (Nerden baksan tutarsızlık; nerden baksan ahmakça!)

Büyütmek için haritaya tıkla!

Kelle keser allahu ekber diye ->onlar gerçek müslüman değil! pazar yerinde kadına t.c.avüz ederler, allahuekber diye-> onlar gerçek müslüman değil! kelle keserler allahuekber diye-> onlar gerçek müslüman değil! Kürtleri dinle beynini yıkayıp Kürt öldürmeye gönderirler -> onlar gerçek müslüman değil! Şii iran lafı geçer, sünniler afir derler şiilere -> onlar gerçek müslüman değil! aleviler harika insanlar, onlara binbir türlü iftira -> onlar gerçek müslüman değil! vahhabiler sapık spuk pis adamlar -> onlar gerçek müslüman değil! şafi idim batıda hanefi oldum "allah hidayet vermiş" dediler fetoşçular ->demekki şafiler de gerçek müslüman değil! ibni sina,farabi vs alimler mutezile mezhebindenmiş, hak mezhep değil, bu alimler din dışı, yani -> onlar gerçek müslüman değil! akApe din allah kitap başörtüsü mazlum ayağına trilyonları çalıyor -> onlar gerçek müslüman değil! fethulmünafık yandaşlarına sınav sorusu verip her sınavı istediklerine kazandırıp her işi kullarını sokuyor, kürt düşmanı ırkçı fetoş -> onlar gerçek müslüman değil! Cat Stevens müslüman olmuş, müslümanları tanısaydım, asla müslüman olmazdım demiş, yani Cat Stevens'a göre ->kendisi hariç herkes ->yani onlar müslüman değil! bi alman kişilik sorunu var, müslüman olmuş, kuranı okumuş, demişki "keşke tüm müslümanlar kur'andaki gbi müslüman olsa,yani bu yeni müslüman olan almana göre kendisi hariç kimse->onlar gerçek müslüman değil! tc'de batıda sözde müslüman laikçi kemalitler var-> onlar müslüman değil! KİM BU GERÇEK MÜSLÜMAN? PAPA II. JOHN PAUL MÜ?
------


el-akepe-kaide gerçek müslümandır ancak halife döneminde yapılanların yanında yaptıkları solda SIFIRdır. bu katliamlar ayetlerden yetki alır. ayetler açıktır: Kur'an'da "Müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün" emri veren ayetler:
Hiçbir yorum ve ekleme yapmadan "gördüğünüz yerde müşrikleri öldürün" ile alakalı emir veren ayetlerden birkaçı aşağıdadadır:

Bakara Suresi 191.Ayet:"Onları nerede yakalarsanız öldürün.Sizi çıkardıkları yerden (Mekke'den) sizde onları çıkarın. Zulüm ve baskı adam öldürmekten daha ağırdır. Yanlız, Mescid-i Haram yanında, onlar sizinle savaşmadıkça sizde onlarla savaşmayın. Sizinle savaşırlarsa (sizde onlarla savaşın) onları öldürün. Kafirlerin cezası böyledir."

Nisa Suresi 89.Ayet:
"Arzu ettiler ki kendileri küfre saptıkları gibi sizde sapasınız beraber olasınız. Bu sebeple onlar Allah yolunda hicret edinceye kadar içlerinden dost edinmeyin. Eğer bundan yüz çevirirlerse yakalayın ve bulduğunuz yerde öldürün.Onlardan ne bir dost edinin ne de bir yardımcı."

Nisa 91.Ayet:
"Hem sizden hem de kendi toplumlarından emin olmak isteyen başkalarını da bulacaksınız. Bunlar her ne zaman fitneye götürülseler ona baş aşağı dalarlar (daldırılırlar). Eğer sizden uzak durmaz, sulh teklif etmez ve ellerini çekmezlerse onları yakalayın, rastladığınız yerde öldürün. İşte onlar üzerine sizin için apaçık yetki verdik."

Tevbe 5.Ayet:"Haram aylar çıkınca müşrikleri bulduğunuz yerde öldürün; onları yakalayın, onları hapsedin ve onları her gözetleme yerinde oturup bekleyin. Eğer tevbe eder, namazı dosdoğru kılar, zekâtı da verirlerse artık yollarını serbest bırakın. Allah bağışlayandır, esirgeyendir."

----

bunlara ilave olarak da "BOYUNLARINI VURUN" ta ki düşmanınız teslim olana kadar şeklinde anlamı olan Enfal suresi vardır...açık sureyi okuyun! islamdan önce de islamdan sonra da , osmanlıda da bir çok zaman esirler kesilmiştir. dini sıradan olağan uygulamadır! Esir Hukuku modern beşeri hukukun bir ürünüdür!
işte ömer zamanında komutanların kürdistanda yaptıkları vahşet, kürt kadınlarından kurdukları daimi t.c.avüzhaneler vs hakkında bilgi: http://kurdlerintarihi.blogspot.com/2013/07/arap-egemenligi-altinda-kurdistan-ekrem.html 
el-akepe-kaide vahşeti, görüldüğü gibi ayetlere ve islami uygulamaya göredir ve asıl arap vahşetinin yanında çok çok cılız kalmaktadır. bunlara hala gerçek müslüman değil diyenlerin sözleri tıpkı; "Kürt halkına zulmeden öldüren, şehit gerilladan parça kesen asker de GERÇEK tc ASKERİ DEĞİL... onlar tc askerini kötülemek için mahsus böyle davranan israilli ajanlar... " demek gibidir.. 

veya el-katliamcılara gerçek müslüman değil demek "Kürtçe anadille eğitimi kabul etmeyen, Kürt halkının kendi kaderini tayin hakkını görmezden gelen, Mursi'yi ve el-kaideyi destekleyen tc hükumeti de hükumet değil; onlar tc hükumetini mahsus kötü duruma düşürmek, özgürlüklere karşıymış imajı vermek için, tc hükumeti kılığına girmiş meksikalı ajanlardır..." demek gibidir.

9 yaşındaki kızla gerdeğe, çok kadınla evlenmeye, cariyelerden kişisel kerhane kurmaya cevaz veren, Zeydin karısını boşatıp, 
pexambere kızı sayılacak kişi ile evlendiren şeriattir ve insanlar buna uydukları için insanlar değil şeriat suçludur!

daha en başta kadını erkeğin eğe kemiğinden yarattığını söyleyen, böylece kadını bir çeşit gereksiz erkek parçası yani bir nevi erkeğin tırnağından yarattığını söyleyen insan değil, şeriattir şeriat suçludur...

insanlar arasındaki melekler erkek midir dişi mi ? tartışması üzerine gelen ayette "BEN ERKEK ÇOCUKLARINI SİZE MELEKLERDEN KIZ ÇOCUKLARINI KENDİME Mİ REVA GÖRDÜM?" diyen cinsiyet ırkçısı ayeti insanlar değil Kuran söylüyor öyleyse ŞERİAT SUÇLUDUR!

erkeğin miras hakkının yarısı kadına verilir, 1/2 miras hakkında insanlar değil şeriat suçludur...


1 erkeğin tanıklığına karşı 2 kadının tanıklığını kabul eden cinsiyet ırkçısı şeriat suçludur!

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard