Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

16 Ekim 2013 Çarşamba

Demokratik İslam Kongresi

Bir gurup Alewi, Şafi, Ezidi, Zerdüşti ve Ateist olarak aylardır gerçek İslam'a, Medine İslamı'na sahip çıkılması gereğini tartışıyorduk... Bu gerçeği bizim görüp de sayın Öcalan'ın görmemesi mümkün mü?

Demokratik İslam Konferansı, Ortadoğu ve islam coğrafyasının en çok ihtiyaç duyduğu konferans ve fikirdir. İslam coğrafyasında hala vicdanını yitirmemiş, aklına kiraya vermemiş islam alimlerinin ve Alewi, Hristiyan vs. kanaat önderleri de mümkün olduğunca katılmalı... Sonuç bildirisinin olabildiğince çok insana duyurulmaıs sağlanmalı...

Amed Demokratik İslam Kongresi kurullarını oluşturup kalıcı olmalı. Kongreden üyeler, Bingöl gibi illerden BDP'den aday olmalıdırlar! İslam Kongresi'nden bu şekilde Beld.Bşk. ve milletvekilleri çıkartılarak BDP tüm Kürdistani ögelerin ÇATI PARTİSİ olmalıdır! Kürt Birliği'ni sağlayacak olan bu hamle neticesinde Kürdistan'da el akepe, el cemaat gibi münafiq ve katliamcı yapılar havagazı alacaklar!

BDP ile Alewi, Sünni, Ermeni, Süryani demeden tüm Kürdistanî renkleri bir çatı altında toplayınca el akepe karşımıza çıkıp "Benim şu kadar Kürt (!?) milletvekilim var!" diyemeyecek!

HDP ile batıda azınlık durumundaki Kürtleri de "batının tüm ötekileri" ile birleştirdiğimizde, tc'NİN TAMAMINDA HARİKA BİR ÖRGÜTLENME MODELİ GELİŞTİRMİŞ OLACAĞIZ... SONRASINDA EN AZ ANAMUHALEFET PARTİSİ OLURUZ!!! HATTA İKTİDAR PARTİSİ!

İşte bu Amed İslam Kongresi bu yolu aralayacak mükemmel bir hamledir... Sakın sosyalist ayaklarına, din ayaklarına kışkırtıcılık yapanlara kulak asmayın!!! Özgür Kürdistan yolunda tüm Kürdistani renkler el ele yürüyeceğiz!

ALLAH MUVAFAK ETSİN!

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard