Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

15 Eylül 2013 Pazar

Her devrin ve herkesin fahişesi dinler!


Dinler... İnsanların beyinleri bu konuda off modunda. Ne kadar güçlü deliller gösterirseniz gösterin, bir kişiyi dahi ikna edebilmek neredeyse imkansız... Dinlerin palavradan ibaret olduğu gerçeğini gören zeki liderler, insanları dinlerin saçma olduğuna ikna etmeye çalışırlarsa, kendilerinin yok olacaklarını, kendi gibi düşünen kaliteli insanları da böylelikle harcayacaklarını görüyorlar. Bu aşamadan sonra bu zeki ve gerçekleri gören liderler için 2 secenek var:

1-) İnsanları dinlerin yalan olduğunu söyleyip, tek 1 kişiyi dahi ikna edemeden, bir köşede DİN DÜŞMANI DİYE ÖLDÜRÜLMEK.

2-) Tarih boyunca iktidara talip zeki ve gerçeği, yani dinin yalan dolan olduğunu gören az sayıda lider kişilerin yaptığı gibi dini insanları kuzu gibi yönetmek ve bu şekilde kendi çıkarlarını kolayca temin edebilmek için kullanmak.

Elimizde kullanımı basit bir fahişe var yani... Peki insanlar dinin palavra olduğunu görmk istiyorlar mı? Cevap kesinlikle "Hayır!" Öyleyse liderlerimiz,  ya insanlara duymak anlamak istemedikleri gerçekleri anlatıp, kendini ve kendisi gibi olanları yok ettirecek veya bu fahişeyi alıp dilediği gibi kullanıp bunun aracılığıyla kalabalık kitleleri maymun gibi idare edecek! Din, sosyal ve idari alanıın hukukunu da düzenleme iddiasında olduğu gibi insanları "allah allah!" diye intihar bombacısı yapabilmenizi de sağlıyor. İnsanları yönetmede bundan daha etkili bir yöntem olabilir mi, dilerseniz insanları seve seve kendilerini öldürecek kadar etkili olan? İşte başka çıkar yolu da göremeyen liderler, sonunda el-akepe gibi el-kaide gibi el-münafıq-fettoş gibi, el-amerika gibi başlarlar dini kullanmaya. Din kullanıldıkça saçmalıklara inanma hatası da yaygınlaşır ve çağlar ötesine taşınır. Durum budur ve cidden çok zordur!

Dinler tüm ülkelerin başına bela ve bu daha yüzyıllarca böyle gidecek; Kürdistan bundan bağımsız değildir! Son 100 yılda bu kadar din pompalanması Amerika'nın ve tc'nin namussuzluğundandır. USA, materyalizme dayalı kominizme karşı dini kullandı, verdi din gazını tüm dünyaya... tc'de Kürt milliyetçiliğine karşı Kürtleri, Kürt aşiretleri dilediği gibi bölüp kullanabilmek için USA'nın pompaladığı din gazına ilaveten, bunun 100 katı din gazını Kürtlere verdi de verdi... Özellikle Kürdistan halkı dinin sahteliğini bırakın görmeyi, tamamen kör oldu. Kürt halkı artık değil dinin saçmalıklarını, maviyi, sarıyı, kırmızıyı ayırt edemez duruma geldi... 

Kominizme karşı kapitalizmin mücadelesi olduğu müddetçe dinler pompalanacaktır. Yakın yüzyıllarda din pisliğinden kurtulmak bu bakımdan mümkün görünmüyor. Öyleyse LİDERLERİN ELDEKİ MALZEME ve MEVCUT ŞARTLAR İÇERİSİNDE EN İYİSİNİ YAPMA gibi insanlığa karşı bir borçları vardır. İŞTE SAYIN ÖCALAN DA TAM BU SORUMLULUĞU HAYATINI ORTAYA KOYARAK YERİNE GETİREN BİR KAHRAMAN PORTRESİ ÇİZİYOR. ŞİMDİLİK GÖRÜNEN BU. BİR DEĞİŞİKLİK OLURSA ONU DA YAZARIZ:)

Son Sözüm: Kürdistan olsun da Kürtler isterse boka tapsınlar! 

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard