Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

1 Temmuz 2013 Pazartesi

tc kendisine turk diyen bizanstir

Büyütmek için resme tıklayın!

tc; kendisinin Orta Asya'dan gelen çekik gözlü kavmin üyesi sanan, aynaya baktığında kendisini çekik gözlü gören, aslında Birleşmiş Milletler Cemiyeti'ndeki kadar çok çeşitli halklar, milletler toplamından oluşup, hem popülasyon hem devlet ve kurumları bakımından, kısaca her bakımdan %100 Bizans'tır.   Çekik gözlü Asya Halklar'ının biz tipli iri gözlü boyu, kolu ilmen imkansızdır.İlgili yazıyı okuyabilirsiniz!

Aslında, Türkiye'de Türk veya Moğol, Tatar vs. herhangi bir asyatik kavim var denecek oranda yoktur. Türkiye'de Türk yok! başlıklı yazıda ayrıntılı izah edilmiştir.Tıklayıp okuyabilirsiniz!

Hatta Türk Bayrağı diye övünülen, kırmızı rengini Kurtuluş Savaşı'ndaki mücadele neticesinde şehit kanlarının oluşturduğu kan gölünden alan, bu kan gölüne yansıyan ay ve yıldızı da eklediğimizde Türk Bayrağı oluştu dediğimiz bu bayrak da Konstantinapolis Bayrağı imiş.  Türk Bayrağı denilen bu hilal ay yıldızlı al bayrak da MS.330 yıılından beri KONSTANTİNAPOLİS BAYRAĞI olduğunu anlatan yazımızı okumak için tıklayınız!

Türkiye'nin Türk'lüğü tamamen Genç Osmanlı (Jön Türk) palavrası olduğundan; Türk'e dair, Türk'lüğü ispata dair herşey yalan, dolan çıkmaktadır. Ör:Divan-ı Lügatit Türk'e ekleme yapıldığı çok aşikardır! Tıklayıp okuyabilirsiniz! 


tc'nin kuruluşu da gayrımeşru olup, her bakımdan Bizans'tır. Yukarıdaki resim bile tek başına Kürdistan'da işgalci konumdaki tc'nin aslında Bizans olduğunu gösterecek bir ibret vesikasıdır ve 
"BÜTÜN tc TARİHİ, BİZANS'IN OSMANLI'DAN İNTİKAMI HİKAYESİDİR!"


Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard