Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

23 Haziran 2013 Pazar

Turkce Olimpiyatlari 2013Türkçe Olimpiyatları 2013 'ü de geride bıraktık; ancak hem kafalardaki soru işaretleri silinmedi hem de eksik kalan birşey vardı sanki...

Sözde dini bir cemaat olan ve sözde Said-i Kürdi Hazretlerinin talebeleri olduğunu iddia eden cemaatte artık gerekmedikçe Said-i Kürdi'nin isminden bahsedilmiyor... Eskiden bunların hareketinden Nurculuk diye bahsedilirken bugün artık Gülen Cemaati veya yalnızca cemaat diye bahsediliyor... Düşünsenize öyle bir devasa canavara dönüşmüş ki, sadece cemaat denince akla gülen cemaati geliyor. Oysa tc'de irili ufaklı bir sürü cemaat var...

Her türlü sınavdan evvel sınav sorularını farklı metodlarla yandaşlarına verip kendi arzu ettiği tek tip kukla adamcıkları her yere yerleştiren cemaat, para ve güç için "her yol mubahtır" düsturunu benimsediğinden, sınav sorularını sınavdan evvel kendi elemanlarına vermenin sınavı kazanacak kişileri tayin etmek bakımından şirk olmasını; sorular verilmeseydi aslında kazanacak olanların haklarının yenmesinin, tüm hayatlarının çalınmasının kul hakkı olmasını umursamıyor...

Sınav soruları verseler n'olur; sen de çalış sen de kazan! diyebilirsiniz... Ancak kazın ayağı hiç de öyle değil! Zaten çok zor, kıyıda köşede kalan abuk subuk olan sınav sorularının 40 puan kadarlık (sınava girecek cemaatçi sayısı sınav stratejisi bakımından önemlidir) kısmı akla hayale gelmeyecek, hatta konunun uzmanlarının dahi fikir birliğine varamayacakları absürd konulardan ve kitap dışından sorulmaktadır. Böyle olunca siz kendinizi ne kadar hazırlarsanız hazırlayın, alacağınız maksimum puan 60-70 arası olmaktadır ve kazanmak için 70 gerekmektedir. Bu yüzden içerden yardım almadan kazanmak demek aslında 100 üzerinden 100 almak, "sıfır hata" anlamına gelmektedir. E gözünüzden o kadar zor bir sınavda hiç mi birşey kaçmayacak, basit bir dikkatsizlik hatası da mı yapmayacaksınız?

Sözde dini bir hareket olduğu iddiasında olan cemaat aslında yahudi tipi sıradan bir network'tur; türkçeleştirirsek şebeke diyebiliriz...Tüm yahudi tipi yapılarda olduğu gibi bu şebeke de doğal olarak kendinden olmayanları insan saymamakta, onları sosyo-ekonomik olarak öldürmekte, tüm hayatlarını hileli yollarla çalmakta, kul hakkı yemekte, faiz yemekte, milliyetçilik yapmakta, allaha şirk koşmakta, hulasa dinin çizdiği helal daireyi ve kur'an ayetlerini tanımamakta beis görmemektedir.

Şeytan, Allah'ın Adem'e (A.S.) secde edin buyurmasına "O çamur, ben ateştenim! Üstünüm; ona secde etmem!" diyerek karşı çıkmış; böylece ilk ırkçı, ilk milliyetçi olmuştur.

Cemaat denilen bu yahudi tipi şebeke de aşırı Türk milliyetçisi olup Kürtleri düşük seviyeli işlerde kullanmaktadır. Kürt olmayan birinin cemaate kabul edilip yükselmesi 3 gün tutarken; samimi dindar bir Kürdün cemaatte ve buna paralel olarak alacağı görevlerde yükselmesi uzun yıllar almaktadır. Belki babası uzuuuun yıllar cemaate para vermiş biriyse, o kişi biraz daha kolay belli yerlere gelebilecektir, Kürt dahi olsa... Cemaatin her türlü icraatini gözlemlediğinizde, Allah'ın yolundan giden Said-i Kürdi ile uzak yakın alakaları olmadığı, aksine ırkçı Şeytan'ın peşinden gittiklerini kolaylıkla anlayabilirsiniz. 

İnsanları birbiriyle eşit görmeyen, "takvada üstünlüğü" "paraya taklada üstünlük" olarak anlayan bu şebeke, tüm imkanlarını Türkçülüğe hizmete, Kürdün asimilasyonu, afyonlanıp aptallaştırılmasına harcamaktadır. İşte bu kapsamdaki sayısız çalışmalarından biri de "Türkçe Olimpiyatları"dır. 

Hayatlarında hiç Türkçe lazım olmayacak yabancı çocuklara sırf kendi egolarını tatmin etmek için Türkçe şarkı söyleten, şiir okutan cemaat; aynı şeyi Kürdistan'da Kürt çocuklarını dini duyguları da kullanıp Türkleştirmede kullanmaktadır. Kürt çocuklarını devşirip kendi öz benliklerine, kimliklerine yabancılaştıran 90 yıllık tc'nin Kürt Halkı'na verdiği zarardan daha fazlasını dinle afyonlayarak, olimpiyatlarla veren şebekenin acaba aklına Türkçe Olimpiyatlarına CİRİT ATMA dalını da eklemek hiç gelmiyor mu; nasılsa sayelerinde bir sürü sınav sorusu alan- torpilli- liyakatsiz kul hakkı yiyen cemaat kuklası, sıradan memurluklardan  en üst düzey bürokrat kadrolarına kadar cirit atmıyorlar mu?

Türkçe Olimpiyatlarına "cirit atma" dalı da eklenirse; liyakatsiz, torpilli, kul hakkı yiyen cemaatçi kuklalar, 30 yıl kadar zamandan beri  her yerde cirit attığından, sağlam antrenmanlı cemaati kimsenin yenemeyeceği aşikardır!

Ortalıklarta yıllardır pervasızca cirit atan şebeke üyelerine en güzel cevabı ise taş atan çocuklar vermektedir...


Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard