Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

30 Haziran 2013 Pazar

Sozde nurcu hazineden hileyle gecinmelilerin risale-i nur tahrifatı savunması mantıksızdır:


Üstad Hazretleri'nin yolundan gittiğini söyleyip, halkın sevgisini kazanmış bu abide şahsiyetin her şeyinden faydalanan sözde nurcu gülen ve suç ortakları, risale-i nurları tahrif etmiş, mahvetmişlerdir. Tahrifat özellikle Kürt ve Kürdistan kelimeleriyle alakalıdır. Bu ve benzeri kelimeler ya şark ve benzeri kelimelerle değiştirilmiş veya tamamen risalelerden çıkartılmıştır. Kürdistan'da türkçe olimpiyatı yapan, tüm varını yoğunu türkçülüğe adayan bu hareket açıkça Kürt düşmanıdır. Lafa gelince kardeşiz deyip, her zerresiyle türkçülük yapıp Kürt düşmanlığı yapan bu şebekenin lafına mı kanacağız yoksa türkçü devşirmeci icraatlerini görüp, Üstadla, Allahla, Kuranla alakaları olmadığını anlayacak mıyız?

Bu şebeke, tahrifatı ilk anda inkara kalkıştılarsa da inkarı mümkün olmadığını, tahrifat iddilarının delilli belgeli ispatlı olduğunu görünce de "Vay efendim üstad öyle istemiş!" yalanına sığındılar.

Sormaz mıyım ben size, şayet üstad böyle istemiş olsaydı, bu değişiklikleri herkes en baştan biliyor olmaz mıydı?

Niçin tahrifat, tahrifatçılığınız, sahtekarlığınız inkarı mümkün olmayacak biçimde ortaya çıktıktan sonra bu savunmaya gidildi...Bu suç niçin son saniyeye kadar gizlendi, itiraf edilmedi?

Şayet üstad değişiklikleri arzu etmiş olsaydı, bütün şakirdlere bu "Ya aslında burda Kürd, burada Kürdistan yazıyordu ama üstad değiştirin dedi" demeniz gerekmez miydi?

Yoksa üstad size bu tahrifatı yapın ama gizleyin mi dedi?

Siz üstada niçin hileli iş yapıyor diye iftira atıyorsunuz? İnsanları Allah'la, Peygamber'le, Üstad'la aldattığınız yetmiyormuş gibi, hem Allah'a hem Peygamber'e hem de Üstad'a utanmadan bir de iftira atmak nasıl bir şeytani hareket olduğunuzu net olarak ortaya koyuyor doğrusu...

Sahtekarlığın, yalanın, dolanın sonu yeni sahtekarlıklar, yeni yalanlar, iftiralardır elbette.

Allah sizi ıslah etsin! Allah size hakettiğinizi versin! Allah size gönlünüze göre versin!

Allah'ım bizleri, mü'minleri bu cemaat diye anılan ilk ırkçı İblis'in izinden giden bu çıkar örgütü şebekenin şerrinden korusun ya Rabbim!

Amin!

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard