Kürdistan aşktır

Dini, dili, rengi ne olursa olsun Kürdistana ait herşey...

21 Haziran 2013 Cuma

Cekik gozlu asyatik tip olmayan oguz boyu imkansizdir!

Uluslararası estetik cerrahlar Birliği (ISAPS) tarafından yapılan araştırma, dünyada en çok estetik ameliyat yaptıranların Güney Koreliler olduğunu ortaya koydu. Çekikgöz olan Güney Koreliler, göz kapaklarını kestirip irigöz oluyorlar.

Göz kapağı ameliyatı Asyadaki tüm çekikgöz ülkelerde oldukça yaygın bir estetik ameliyat türüdür; Ancak n’aparsanız yapın hiçbir şekilde çekikgözlü olmaktan kurtulamadığınız gibi, ne kadar arzu ederseniz edin, irigözken çekikgöze dönüşemezsiniz. Genetik bakımdan imkansızdır. Çekikgöz kadınlar ne kadar göz kapaklarını aldırsalar da gene irigöz bayanlara benzeyemezler. Çekikgözlerin elmacık kemikleri çıkık, burunları basıktır. Siz ne kadar ellerinizle gözlerinizi geriye doğru çekip kendinizi çekikgöz yapmaya çalışırsanız çalışın, o burun yapısı, o elmacık kemiği, o yüz yapısı ile sadece gözlerini çeken bir irigöz olursunuz o kadar. Asla bir asyatik çekikgöze benzemezsiniz. Bambaşka bir ırktır asyatikler ve bir çekikgözlü milletin asla ama asla bir irigöz boyu, kolu olamaz!
Peki tc’de ırkçıların iddiası nedir? Efendim biz Türklerin ataları Orta Asya’daki Moğollara ikiz kadar benzeyen çekikgözlü Türklermiş! Pes! Bir insan bu kadar saçma sapan bir şeye nası inanır ve burdan hareketle dünyayı ırkçı zulme boğar?
Bu akıl mantık bilim dışı, imkansız yalanı atacak olan İttihatçıların babası Jön Türklerin doğuş zamanlarında genetik biliminin babası Mendel kalıtım biliminin temel prensiplerini keşfetmişti. Soykırımcı ırkçılığı icad edip dünyaya ihraç eden İttihatçılar bilimden, genetikten, kalıtımdan bihaber cahiller olmasaydı; insanoğlu ırkçılığa milyonlarca kurban da vermeyeceklerdi; çünkü Hitler der ki, benim üstadlarım İT.cemiyetidir!
Hadi 100 sene evvel genetik, kalıtım pek bilinmiyordu. Bugün? İnsanlar nasıl oluyor da çekikgözlerin irigöz boyunun, kolunun olmasının genetik bakımdan, kalıtsal bakımdan imkansız olduğunu kendiliğinden anlayamıyor? Nasıl bir cehalettir; nasıl bir ilkelliktir ya Rabbim? Bugün sözde okumuş birine MENDEL dediğimde “Efendim? MENDİL mi dedin?” diyorsa bu insanlar elbette çekikgözlü asyatik Türklerin çekikgözlü olmayan Oğuz boyundan oldukları palavrasına da inanırlar.
İşin garibi, biz az sayıda asyatiktik, yerli halkla karıştık kaynaştık melezleştik de demiyorlar. Direk çekikgözlerin çekik olmayan biz tipli Oğuz boyundan olduklarını iddia ediyorlar. Bu iddianın saçmalığının, imkansızlığının bu kadar açık ve net olup da bir allahın kulunun, “Ya bu imkansız!” dememesi beni dehşete düşürüyor.
Bu ülkede bunu yazacak, bir tane delikanlı biyolog, genetikçi ya da fen bilgisi öğretmeni yok mu?

Şimdi iddanın akıl mantık dışılığına karşı sesler yükselir de “Yok efendim, bizim atalarımız olan Türkler çekikgöz değil, irigözmüş diye kıvırırlarsa, aşağıdaki 1500 yıllık Ökük Türök (Gök Türk diye uydurdukları) Devletinden kalma mezarda bir sürü Göktürklü heykeli bulundu.


Adamlar tam olarak Moğol, Çinli tipindeler.Bir üst satırdaki linki kullanarak görebileceğiniz resimde, bu heykelcikleri, gerçek bir asyatik çekikgözlüyü, II.Abdulhamit’i ve sıradan bir Kürdü tip olarak mukayese edebilirsiniz. Dikkatlice karşılaştırın! Kürt ile Abdulhamidin kemik yapıları, yüz hatları alın vs. ikiz kadar benzer. Asyatik Cengiz Han da aynı Gök Türk (Ökük Türök‘tür aslı) heykelciklerindekilerle ikiz!
Ha yok efendim Moğol tipliydik de karıştık, melezleştik diye kıvıran olursa hatırlatmak isterim ki o mezar 1500 yıllık ve Osmanlı padişahlarının tipi hepsi birbirinin kopyası gibi ve tam olarak Kürt tipindedir ve bu 500 sene gibi bir sürede mi tamamen asyatik özelliklerini kaybetmişler de %100 Kürt tipine bürünmüşler? 500 sene, ortalama 60 yıldan 8 baba yapar.Neyse! Koskoca çekikgözlü Türk Oğuz boyu 8 babada nasıl olur da %100 Kürt tipine dönüşür?
Bu kadar aptalca iddialar karşısında bunları çürütmek için yazı yazmak bile saçmalık ama baksanıza 70 milyon insan inanıyor! Dehşet!


Tepkiler:

1 yorum:

Yorum Gönder

Blogger Tricks

http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=3692835353982365267#overview/src=dashboard